Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Anahi
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER   KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER I_icon_minitimeNed Avg 31, 2008 12:54 pm

TUKAJ LAHKO VPRAŠATE ČE IMATE PROBLEME IN NE ZNATE NASTAVITI AVATARJA ALI BANNERJA
Nazaj na vrh Go down
AnahiXRBD

AnahiXRBD


Število prispevkov : 1
Registration date : 01/09/2008

KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER   KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER I_icon_minitimePon Sep 01, 2008 1:23 pm

Ia no mene res zanima kako lahko nastavm banner kot podpis al pa tko kokr mate vi usi banner,pa še neki kk jez lahko pošlem slike,sm probala pa so se mi sam kode prkazale,oprostite sam res mi ne gre... Neutral
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER   KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER I_icon_minitimeTor Sep 02, 2008 1:35 pm

AnahiXRBD je napisal/a:
Ia no mene res zanima kako lahko nastavm banner kot podpis al pa tko kokr mate vi usi banner,pa še neki kk jez lahko pošlem slike,sm probala pa so se mi sam kode prkazale,oprostite sam res mi ne gre... Neutral

hei hei..

ti razložim:
1)zgori desno klikneš profil
2)ko ti odpre vidiš zgori desno je bl na malo napisan podpis(zravn piše še moja podoba pa to)in klikneš podpis
3)greš na shrani.si shranš banner kopiraš kodo za forum (ne sme bit koda z predogledom) in jo prilepiš v okenček in daš POŠLJI
4)pol pa isto tm kjer si klikna podpis klikneš NASTAVITVE
5)ko ti odpre maš vprašanje Vedno dodaj moj podpis : in ti klikn DA
6) pol ti bo pa kazal tvoj podpis
7) upam da sm ti pomagala če še kej neveš pa praši
Cool veliko sreče Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER   KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KAKO SI NASTAVITI AVATAR ALI BANNER
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi :: DOBRODOŠLI :: Pomoč-
Pojdi na: